Gaziantep-satılık-mercedes-axor-aksor-tırlar-çekici-kamyon-kırkayak

BRÜKSEL – Avrupa Birliği’nin büyük ekonomilerinde korkmuş yatırımcılar gelecek kurtarılması geçerli bondholders için yazmak-çıkışlar neden olmaz için kural değişiklikleri kabul ediliyor vurgulayan bir ortak bildiri ile İrlandalı tahvilleri damping durdurmaya ikna etmek için Cuma çalıştı.
Gaziantep-satılık-mercedes-axor-aksor-tırlar-çekici-kamyon-kırkayak
Seul 20 zirve toplantısının Grubu yayınlanan Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere’den maliye bakanları tarafından bildiride, ekonomik kurtarma rayından tehdit devlet tahvili piyasalarında baskıların canlanma üzerinde artan kaygı altını sadece İrlanda, Portekiz ve diğer sert etkilenen ülkelerde, ancak kıtada.

İrlandalı yetkililer özel bondholders yükü mükellefler yalnızca düşüş olmaz, böylece ileride borç yeniden yapılandırılması kayıplarını bazı ayı yapmak için Fransa tarafından desteklenen Almanya, yeni bir itme en son tahvil piyasası bozguna parçası suçladı var.Gaziantep-satılık-mercedes-axor-aksor-tırlar-çekici-kamyon-kırkayak

Bu olasılık yeni zirvelere İrlandalı 10 yıllık tahvillerinin getirileri itme ve artan kriter Alman tahvilleri ile yaymak veya risk primi, Perşembe günü 6.5 puan, euro kabul edilmiştir bu yana en yüksek için, satmak için çok geçerli bondholders istenir gibi görünüyor . Yayılır da hükümetlerin kontrolü altında kamu maliyesi getting benzer yıldırıcı görevleri yüz Portekizce, Yunanca ve İspanyolca bağlar, üzerinde genişlemiştir.

“Bu yardımcı olmamıştır,” İrlanda Başbakanı Brian Cowen Cuma günü yayınlanan İrlandalı Independent gazetesi, verdiği röportajda Almanya’nın tutumunu dedi. “Ne oldu, belki de, sanırım, beklenmedik bir sonucu var olmuştur” dedi.

sinirlerin sakin isteyen, Seul bakanları borç krizleri ile başa çıkmak için gelecekteki herhangi bir mekanizma özel sektör katılımı ile ilgili tartışma “ödenmemiş borç ve cari belgeler çerçevesinde herhangi bir program için geçerli değildir.” vurguladı

Onlar da “herhangi bir yeni mekanizma sadece mevcut düzenlemeler üzerinde hiçbir etkisi ile orta-2013’ten sonra yürürlüğe girer” dedi. Kaydetti

Ve güvenlik ağı € 750.000.000.000, ya da 1 trilyon dolar, değer, Yunan kurtarma sonra son bahar kurmak olduğunu kaydetti “kurulmuş olup o etkinleştirme özel sektörün katılımı gerektirmez.”

Açıklama “açıkça sakinleştirici Euro bölgesi çevre pazarlara yönelik ise,” idi Ken Wattret, BNP Paribas ile bir ekonomist söyledi.

İrlanda hükümeti ve yeterli nakit rezervine sahip bahara kadar tekrar ödünç gerekmez söyledi. Onlar da piyasalar, ancak uçucu, bir Yunan tarzı uluslararası kurtarmak için onları tahrik etmeyeceğini söyledi.

E.U. yetkilileri, İrlanda hükümetinin yardım istedi olmadığını Perşembe günü vurguladı.

Öyle olsa bile, ekonomistler ve İrlanda hükümetinin sıfır aşağı saklamak nakit çalıştırmak ve daha sonra piyasaya sürülmeden göze alamaz demek tahvil yatırımcıları görünür ve İrlanda’nın mali sonunda başarısız olacağına AB bahis olmak kurtarma kredileri ile adım olacaktır.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.