nevşehir kamyon galerileri(nevşehir)

Tekirdağ suriye nakliyat

TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

tır pazarları-satılık bmc çekici-tır galerileri-satılık volvo çekici

satılık mercedes axor çekici-satılık man çekici-satılık scania çekici

satılık daf çekici-satılık ford çekici-kamyon al sat

hangi Saleh bir üyesidir – onlara karşı Dönüşümlü el-Hashid aşiret federasyonun liderleri vardır. O aile ve ortakları küçük bir klik içinde nüfuz ve para konsantre olarak bir biri ile onlar cumhurbaşkanı ıssız var.

Onlar uzun cumhurbaşkanının bir rakip olmuştur el-Ahmar, İslamcı parti Islah bir lider ve önde gelen bir işadamı, Hamid içerir. Saleh çağırdı Kardeşi Sadık el-Hashid geçerli şeyh, Mart ayında protestocu onlarca çekim sonrası istifa etmek.
nevşehir kamyon galerileri(nevşehir)
nesiller için, Yemen devlet el-Ahmars ‘nimet olmadan çok az şey vardır. genellikle modern Yemen babası olarak tanımlanan bir adam – 2007 yılında ölen Şeyh Abdullah Bin Hüseyin El-Ahmar, yaygın saygı komuta birkaç Yemenliler biriydi. O bir muhalefet lideri değil, aynı zamanda hoparlör Parlamentosu, ve Saleh onu geçmeye dikkatli değildi. Bugün, benzer boylu kimse yok gibi görünüyor.

Yemen’de en güçlü adam şimdi Saleh muhtemelen Brig bir Riyad hastanede olduğunu söyledi. Tuğgeneral Ali Muhsin el-Ahmar.

o Mart ayında hatalı zaman ve onunla ordunun bir kısmını aldı Birinci Zırhlı Tümen Komutanı olarak, Saleh bir olasılıkla kesin darbe vurdu. O da Sanaa da protestocular korumak için askerlerine talimat verdi. Onun birimleri son cumhurbaşkanlığı bileşik yakın bina devraldı.

Saleh Cuma başkanlık bileşik vurmak roket için El-Ahmar suçladı. Diğer yetkililer, sadece profesyonel askerler gibi kesin bir saldırı düzenlenmiş olabilir “dedi.

Ne radikal Sünni İslamcılarla onun bağlantıları olan Batı hükümetleri ilgilendiren bu al-Ahmar yapar. Yemeni gözlemciler Müslüman Kardeşler uzun ve El Ahmar askeri komuta içinde etkili olmuştur o Yemen Şiileri duyduğu antipati tanınır söylüyorlar. 2005 yılından itibaren bir Amerikan diplomatik kablo “terörist ve aşırılık yanlısı Ali Mohsen’s şüpheli ilişkilerinde onun katılım ABD ve uluslararası toplum içinde başkalarına istenmeyen yapacak” dedi.nevşehir kamyon galerileri(nevşehir)

Barak barfi, New America Foundation bir araştırmacı, bir el-Ahmar “Tarık el-Fadhli, al yanında savaşan bir Yemenli kız kardeşi ile evli olduğunu geçenlerde kaydetti Ortadoğu ve Güney Asya’da terörle odaklanır tank düşünüyorum Afganistan’daki Kaide lideri Usame bin Ladin. orada Sovyetler mücadele dönen 4.000 ‘den fazla Arap, El-Ahmar birimleri içine organize zaman ve 1994 iç savaşta onları konuşlandırdı. ”

WikiLeaks tarafından yayınlanan bir ABD diplomatik kablo doğru olup olmadığını kusur His karar, kişisel intikam saikiyle olabilir. o Suudi hava gücünün yardımıyla 2009 yılında bir Şii klan tarafından bir isyan bastırmak için çalışıyor iken, Sanaa yetkililer “yanlışlıkla” bir isyancı kampında olduğunu söyleyerek, el-Ahmar komuta merkezi koordinatları Suudi hava kuvvetleri verdi . El-Ahmar Neyse ki, Suudiler bilgilerin şüpheli idi.

Mısır ve Tunus ayaklanmaları esinlenerek – Yemen toplumunun birkaç unsurları değil iyi silahlanmış biri Ocak ayında geri Saleh karşı protestolar başladı öğrencilerdir. Onlar sokak gösterilerinde bir aşiret pazarlık tarafından ele geçirilmesini onların “devrim” önlemeye çalışacak devam edecek gibi görünüyor, çünkü ay içinde önemli fedakarlıklar yapılmış olması. Ama genç, eğitimli orta sınıf bu muhafazakar ve hiyerarşik bir toplumda marjinal olduğunu.

Uluslararası Kriz Grubu’nun Nisan Alley Nisan yazdığı gibi:. “kurulan muhalefet partileri, Huthi isyancılar, bazı güney ayrılıkçılar, dini liderler, önde gelen aşiret şeyhleri, işadamları ve ordu komutanları protestolara katılan gençlik ve sivil toplum aktivistleri edilir yardım rağmen Saleh modası geçmiş, onların meşru bu kuvvetlerin bazı gelecekte oynayabileceği rolü şüpheci “dedi.

İslamcılar sosyalistler arasında değişen ana muhalefet partileri, protesto hareketi üzerine kendilerini aşılı ama ortak Saleh karşı olan düşmanlığı dışında biraz var. Ne de, İslamcıların hariç, onlar çok iyi organize oldular.

önemli bir rol oynayabilir Diğer rakamlar İslamcı parti Islah ve Selefi (çok muhafazakar) kanat başkanları din adamı Abdulmajid el-Zindani içerir. O liberal Yemenliler tarafından korkuluyor.

seçimleri için önde gelen bir post-Saleh geçiş – Analistler Suudi Arabistan artık daha somut planına titrek bir ateşkes açmak için çalışacağız söylüyorlar. Saleh ve kabul sonra reddedilen bir plan – That (hangi Suudi Arabistan baskın üyesidir) Körfez İşbirliği Konseyi tarafından geliştirilen planın merkezinde idi.

Ancak kalan Salehs ve el-Ahmars henüz bir silahın namlusu de sorunları çözmek için isteyebilir gerçek bir risk vardır.

Şimdilik, Başkan Yardımcısı Abd-Rabbu Mansour Hadi devralan ve silahlı kuvvetler ve güvenlik hizmetleri komutları. Son haftalarda o top iş istemiyor (şerbet vermek) dedi de Başkan Yardımcısı, 1994 yılından beri vardır. Ve bir Güneyli gibi, o kadar güç tabanı yok.

Jimmy Carter Beyaz Saray’da iken Ali Abdullah Saleh başkanı oldu. O her rakibi beri outmaneuvered vardır. WikiLeaks tarafından yayınlanan bir ABD diplomatik kablo basitçe şöyle dedi: “potansiyel halefleri isimleri sorulduğunda, Yemenliler tek bir aday ile gelmek mümkün değildir.” Hatta yeryüzünde en güçlü erkek kralları kingmakers olmayı tercih edebilir.

güç yapısı ortaya ne olursa olsun, Yemen sonraki liderler zor görevler karşı karşıya gelecek – petrol gelirleri ve düşmüştür ekonomisi yoksulluk endemik olduğu ve genç ve hızlı büyüyen nüfusun su kronik sıkıntısı yüzleri kalıntıları bulunan bir devlet miras. Değil El Kaide’nin iyi yerleşmiş bağlı ve, güney ve kuzeyinde ayaklanmalar sızıntı söz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.