Alalım-satalım-kamyon

TÜRKİYE TIR PAZARI

TÜM TIR-KAMTON-ÇEKİCİ-DORSE

ALIM SATIMI YAPILIR.

satılık bmc çekici

satılık volvo çekici

satılık mercedes axor çekici

satılık man çekici

satılık scania çekici

satılık daf çekici

satılık ford çekici

satılık sıfır ve ikinci el kamyonlar

scanıa tırlar yarış yaparken

Alalım-satalım-kamyon

Birçok taraftar yasallaştırma için yanlış argüman vurguladı çünkü Prop 19 kısmen başarısız oldu. Birçok savunucuları esrar yasaklanmasına ilişkin azaltılmış harcamaları nedeniyle California bütçesine önemli avantajlar söz ve esrar vergi geliri arttı. Diğer destekçileri Meksikalı uyuşturucu şiddet önemli ölçüde düşeceği iddia etti.

Her iki iddia solmuş edildi. Bütçe yararları, önemsiz değil ise, Kaliforniya’nın mali karmaşa ile karşılaştırıldığında küçük olurdu. Meksikalı uyuşturucu şiddet ağırlıklı olarak diğer ülkelere esrar trafiğinin yanı sıra, kokain ve metamfetamin esnaf ile ilişkilidir.Alalım-satalım-kamyon

Birçok seçmen Prop 19 destekçileri overreaching olduğunu hissetti ve bu onları kendi lehine tüm argümanlar şüpheli yaptı. Sağduyu esrar zaten kapatmak için yasal beri anlamış olmalı, Prop 19 dramatik etkiye sahip olmayacaktı.

o overreached çünkü Prop 19 de başarısız oldu. Bir ateş almak veya disiplinli işveren sadece disiplin esrar kullanımının verebilecek bir hüküm de dahil olmak üzere, esrar kullanımı için çalışanların “hak” korumak için çalıştı özelliği “aslında iş performansı bozar.” Bu mevcut politika gereği çok daha yüksek bir bar.

Birçok seçmen Prop 19 destekçileri overreaching olduğunu hissetti ve bu onları şüpheli yaptı.

– Jeffrey Miron
Pervane 19 rakipler izin Bu hüküm, işyerlerinde engelli pot kullanıcılar ile enfekte olacağını iddia etmek. Bu iddia çok iyi, ama temelsiz olmadığı noktası değildir. Pervane 19 ilk etapta işçi esrar-test adresine gerek yoktu.

Pervane 19 destekçileri için daha etkin bir konuma çalışan esrar test eyalet ya da federal yasalar tarafından ipoteksiz gerektiğini olurdu. Işverenler böylece kanunlaştırma desteği teşvik marihuana algılanan risklere karşı kendilerini ve çalışanları korumak için izin verecek.

Pervane 19 ile son bir sorun federal yasa da esrar yasakları bu yana sadece, devletin hukukuna göre yasal esrar sahip olduğunu ifade etti. ABD Başsavcısı Eric Holder, dahası, yönetim tamamen Prop 19 geçti bile federal yasaları uygulamak olacağını Salı günkü seçimlerden önce sadece hafta duyurdu.

Bu yasal belirsizlik vergi geliri sınırlayıcı ve karaborsa ve kötülükleri devam esrar pazar yeraltı tutulması gerekir. Bu belirsizlik de devlet düzeyinde yasallaştırma boş bir jest gibi hissediyorum yaparak destek soluk.

Bu yüzden Amerika Birleşik Devletleri’nde esrar yasallaştıran yolu nedir?

Kaliforniyalılar Prop 19 Öncelikle reddetmek, savunucuları özgür bir toplumda, ispat yükü yasaklanması esrar elde edilen sonuçlar, bir yük prohibitionists görmedim ki özgürlüğüne müdahaleyi haklı için prohibitionists üzerinde gerektiğini vurgulamak gerekir. marihuana karşı alkol herhangi sakin değerlendirme, örneğin, alkol zarar için büyük potansiyeli olan bir maddedir gösterir.

yasallaştırma ve Yardımcı yararları doğal olarak önemlidir: karaborsa ortadan kaldırarak, kanunlaştırma bütçe yararları ile birlikte, sivil özgürlükler, esrar kullanıcıları için daha iyi kalite kontrolü suç ve yolsuzlukla daha az ihlalleri azalmış vaat ediyor. daha fazla kişi hükümetin esrar tüketmek için özel karar engel olmamalıdır katılıyorum kadar Ama bu düşünceler çoğunluğu ikna etmek olası değildir.

Esrar savunucuları da bile yerine devlet hukuku ya da ek olarak, federal yasa odaklanmalıdır. Yasallaştırma taraftarları uzun federal düzeyde değişim etkileyen üzüntüsüne ve devlet-devlet değişikliğinden bir gün federal yasağı getir olacağı varsayılmıştır. Bu pozisyon anlaşılabilir olduğunu ve birçok eyalette marihuana medicalization ve decriminalization gibi bazı başarılar, elde etti.

Pervane 19 rakipler izin Bu hüküm, işyerlerinde engelli pot kullanıcılar ile enfekte olacağını iddia etmek.

– Jeffrey Miron

Henüz onun yetki doğrudan eleme olmadan zemin verimli federal aparatı görmek zor; kim bu iktidara sahip olanlar için bahisler çok yüksek. Legalizers ayrıca Anayasanın hiçbir makul yorumu bir esrar yasağın federal empoze haklı olduğunu zorlayıcı söylenebilir.

esrar legalizing A final anahtar muhafazakarlar almak için değil, sadece liberaller, daha karmaşık. bilinen muhafazakar bir dizi ama, Milton Friedman, George Schultz ve William Buckley gibi yasallaştırma, savunduk genel algı legalizers esas dışarı çıkar ve oyunculuk “Stoners,” olmasıdır.

yasal üretim ve yetişkinler için marihuana kullanımı, ne olursa olsun onların motivasyonlarını: Yine yasallaştırma argümanlar boyunca gol hakkında önünüzde bir berraklık, özgürlük, kişisel sorumluluk ve Anayasa vurgulamak, özellikle eğer muhafazakarlar için itiraz edebilirsiniz. tıbbi esrar gibi Geçmiş liberal çabaları, ikiyüzlülük suçlamasıyla davet ve destek zayıflatmak.

Esrar ve olabilir, Prop 19 başarısızlığı rağmen yasal olmalıdır. Ama sonunda ulaşmak için strateji değiştirmeniz gerekir.

Bu yorumunda görüşler yalnızca Jeffrey A. aittir
DinleyinFonetik olarak okuyun

Sözlük – Ayrıntılı sözlüğü görüntüle

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.