Archive for Kasım 2010

Zonguldak-satılık-mercedes-axor-aksor-çekici-tırlar-kamyon-kırkayak

TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

tır pazarları-satılık bmc çekici-tır galerileri-satılık volvo çekici

satılık mercedes axor çekici-satılık man çekici-satılık scania çekici

satılık daf çekici-satılık ford çekici-kamyon al sat

(CNN) – online ihbar site WikiLeaks Beyaz Saray ve Kongre liderleri sert kınama yumurtlama, Pazar dünyanın çeşitli yerlerindeki ABD elçilikleri den 250.000 ‘den fazla diplomatik kabloları yayımlamaya başladı.

kendi sunucuları elektronik saldırılar Pazar öğleden altında olduğunu söyledi WikiLeaks, belgelerin gizli bilgi ve şimdiye kadarki en büyük açıklama temsil ve dünya ver dedi “ABD hükümetinin yabancı etkinliklerine benzeri görülmemiş bir anlayış.”

“Kablolar müttefikleri ve BM casusluk ABD göstermek; sözde tarafsız ülkelerle kulübesindeki ilgilidir;, yolsuzluk ve ‘müşteri devletlerin insan hakları ihlali görmezden dönüm ve ABD’li şirketler için lobi,” sitenin editörü başkanı ve sözcüsü Julian Assange, dün akşam yayınlanan bir açıklamada.

“Bu belge açıklaması ABD’nin persona ve ne kapalı kapılar ardında söylüyor halk arasındaki çelişkileri ortaya – bir demokraside vatandaşların isteklerini yansıtan hükümetlerinin istiyorsanız, onlar görmek için sormasını ve gösteriler sahne arkasında neler oluyor . ”

Ancak Beyaz Saray sözcüsü Robert Gibbs belgeleri yayınlama tehlikeye atacak bu uyarıyı bırakın kınadı “bizim diplomatlar, istihbarat uzmanları ve demokrasi ve açık devlet teşvik yardım için ABD’ye gelmek dünyadaki insanlar.”

“Çalıntı ve gizli belgeleri pedal, WikiLeaks risk değil, sadece insan hakları değil, aynı zamanda yaşıyor ve bu kişilerin çalışma nedeni de koymuş,” Gibbs dedi. “Biz güçlü bakımından gizli belgeleri ve hassas ulusal güvenlik bilgilerinin yetkisiz açıklanması kınıyoruz.”

Yeni sızıntıları da ‘halkın ilgisini’

WikiLeaks geri alıyor – bazı
İLGİLİ KONULAR
Wikileaks.org
ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton kaçaklar hakkında haftasonu boyunca sekiz ülkenin liderleri uzandı, Dışişleri Bakanlığı sözcüsü PJ Crowley Pazar söyledi. Ülkeler Almanya, Suudi Arabistan, İngiltere, Fransa, Afganistan ve Birleşik Arap Emirlikleri dahil, Crowley söyledi.

New York Times ve önceden belge almıştı dört Avrupa gazetelerinde önceki Pazar yayıncılık alıntılar başladı. Orta Doğu, Afganistan ve diğer yerlerdeki Amerikan yetkilileri ve liderler arasındaki hassas konularda Birçoğu ayrıntılı konuşmalar.Zonguldak-satılık-mercedes-axor-aksor-çekici-tırlar-kamyon-kırkayak

belgelerinde önemli konular şunlardır:

– Kararlı adımlar için ABD’nin Orta Doğu’daki müttefiklerinin Basınç İran’ın nükleer programı etkisiz hale getirir. bir kabloyla göre, Bahreyn Kralı Hamad bin İsa el Khalifah ABD ne olursa olsun gerekli demektir İran’ın nükleer programını engellemek gerektiğini, Orgeneral David Petraeus, bölgede daha sonra üst düzey ABD’li komutan söyledi. “Üzerinde vazgeçiyormuşsun tehlikesi o durdurma tehlikesi daha büyüktür,” kral şeklindeki sözleri olduğunu. Benzer şekilde, Suudi Arabistan Kralı Abdullah, hala vakit var iken “yılanın başını kesti” Washington yalvardı Guardian İngiliz gazetesi tarafından bahsedilen bir kablo göre.

– Yemen’de El Kaide militanlarına karşı askeri eylem hakkında Yemen Cumhurbaşkanı Ali Abdullah Saleh ve Petraeus arasında konuşmam. onların Ocak toplantı raporları hakkında bir kablo şeklindeki Saleh: “. Biz bombalar, sizin bizim değildir diyerek devam edeceğiz” Bu noktada, bir kablo göre gönderilen zamanın ABD Yemen büyükelçisi başbakan yardımcısı Yemen güçlerinin saldırıları gerçekleştirilen vardı “diye Meclis anlatarak sadece ‘yalan’ olduğunu” şaka.Zonguldak-satılık-mercedes-axor-aksor-çekici-tırlar-kamyon-kırkayak

– Washington’un çabaları Pakistanlı bir araştırma reaktörü kaldırıldı zenginleştirilmiş uranyum var. 2009 yılı Mayıs ayında gönderilen bir telgrafta, İslamabad’daki ABD büyükelçisi Pakistan Amerikan teknik uzmanlar tarafından bir ziyaret programı yapmayı reddettiğini söyledi. Elçi bir Pakistanlı yetkili ona söyledi: ‘. Kesinlikle Pakistan nükleer silah alarak Amerika Birleşik Devletleri olarak tasvir edeceğini “yerel medya, yakıt kaldırma kelime var ise ”

– Guantanamo Körfezi’nde tutulan mahkumların transferi üzerinde hükümetler ile müzakereler. New York Times’a göre, “bu Başkan (Barack) Obama ile tanışmak istiyorsa Kiribati adasında ulus tutukluların bir grup almaya dolar teşvik değerinde milyonlarca teklif edildi ise Slovenya, esir almak söylendi.”